Map
Ajakirjanikke: 854 / Meediakanaleid: 278 / Kontrollitud: 2020-02-23 / Täiendatud: 2020-02-03

Eesti esimene uudisteportaal noortele!

Portaal arenes välja noortelehest tundRuudus, mille puhul oli tegemist kooli- ja noorteteemadele keskenduva häälekandjaga. Noorte seas populaarne ajaleht on saanud tunnustuse Tartu Ülikooli ja Tallinna Spordi ja Noorsooameti poolt (Väikse Teo laureaat).

„Tegemist on suurima ja tõsiseltvõetavama noortele suunatud uudisteportaaliga,“ ütleb portaali juht Kristjan Kaer. Lisaks uudistele on portaalis veel mitmeid noori huvitavaid rubriike nagu meelelahutus, õppimine, persoonid, ilu ja mood ning palju muud. Portaalil tasub silma peal hoida igapäevaselt, sest lisaks pidevalt uuenevale sisule on veebikeskkonnale lisandumas palju põnevat ja kasulikku.

Uudistetoimetaja Marge Männistu sõnul saavad noored ka ise portaali kujunemisel kaasa lüüa. Ajakirjaniku tööst unistavad ja muidu kirjutamist armastavad noored saavad seal oma kätt proovida. Kõik noortepoolsed ettepanekud on samuti väga teretulnud. Kõik koolilehe tegijad võiksid endast samuti märku anda, sest ka kooliuudistel saab portaalis olema oluline koht.

Portaal avati veebruaris ning sellega  saab tutvuda aadressil – www.tundruudus.ee